Про компанію

Виставки

Щорічно в Києві проводиться найбільша в Україні, СНД, Центральної та Східної Європі косметологічна виставка InterCHARM, яка об'єднує тисячі професіоналів індустрії краси, представників красивого бізнесу і просто любителів косметології. Надаючи великий вибір компаній-учасників InterCHARM дає можливість відвідувачам ознайомитися з новинками та величезним асортиментом апаратної косметології.

Компанія "Світ косметолога" щорічно приймає участь у виставці InterCHARM і незмінно наше обладнання привертає увагу в викликає позитивні оцінки професійних косметологів і представників салонів краси.

Виставка InterCHARM 2020

Виставка InterCHARM 2019

Виставка InterCHARM 2018

Крім презентації обладнання представники нашої компанії на виставці InterCHARM проводять відкриті майстер-класи по роботі з косметологічними апаратами, надають консультації чинним косметологів з проведення косметологічних процедур на новітньому обладнанні, діляться секретами організації свого бізнесу з початківцями косметологами.

Відвідуючи стенд компанії "Мир косметолога" на виставці InterCHARM керівники салонів краси і косметологи отримують унікальну можливість дізнатися всі тонкощі красивого бізнесу з перших рук. Цінна достовірна інформація, що практикують косметологи-професіонали та найцікавіші кейси з нашої практики.

Якщо Вас зацікавила можливість взяти участь у виставці InterCHARM, дату її проведення та промокод на безкоштовний вхід Ви можете попередньо замовити у менеджера компанії "Мир косметолога".

Ми завжди раді бачити Вас в числі наших гостей і сподіваємося, що відвідування цього заходу виявиться для Вас дуже корисним.

Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

Спасибо!
Ваш промокод

SVITCOSM

Скачать инструкцию
Скачать ПРАЙС