Про компанію

Про компанію

Понад 7 років компанія "Світ косметолога" є одним із лідерів продажу косметологічного обладнання в Україні. Галузеві нагороди “Вибір споживача”, “Компанія року 2020”, “Кращі підприємства України”, участь у спеціалізованих виставках з 2016 року. Серйозні партнерські відносини із провідними виробниками косметологічного обладнання Європи та Південної Кореї. Позитивна динаміка зростання компанії та асортименту.

Ми пишаємося досягненнями нашої компанії, тому що за кожним з них стоять роки серйозної праці нашої команди. Компанія "Світ косметолога" - це розуміння потреб наших клієнтів та вміння завжди знайти оптимальне рішення, яке дозволить нашим клієнтам будувати успішний бізнес. Співпраця з багатьма клієнтами обчислюється роками, що говорить про серйозність наших пріорітетів в роботі та дозволяє клієнтам мати постійну підтримку найкращих фахівців у всіх технічних та робочих питаннях.

Компанія "Світ косметолога" сьогодні - це не лише постійне розширення асортименту товарів, а й посилення професійних позицій, як в Україні, так і за кордоном. Один з головних пріоритетів роботи нашої компанії – щоб якість продукції та сервіс залишалися на тому ж високому рівні, завдяки якому сотні професійних косметологів, салонів краси та косметологічних кабінетів вибрали саме нас.

Щороку з 2016 року представники нашої компанії беруть участь у спеціалізованих виставках косметологічного обладнання в Україні, і з кожним днем ​​ми стаємо кращими та розширюємо асортимент косметологічного обладнання.

Выставка InterCHARM


Выставка InterCHARM 2018

Виставка InterCHARM 2019

Виставка InterCHARM 2020

  • Великий асортимент як конкурентна перевага

    Торговий асортимент компанії "Світ косметолога" не обмежується якоюсь вузькою пропозицією однотипного обладнання. Ми пропонуємо повний перелік професійного косметологічного обладнання, яке дозволяє нашим клієнтам запустити свій салонний бізнес з нуля або значно прокачати існуючий.

    Все обладнання перед відправкою клієнту проходить повну перевірку, тому ви можете бути впевнені, що технічні характеристики будь-якого апарату, який ви купуєте у нашій компанії, відповідають заявленим на нашому сайті.

  • Допоможемо вибрати найкращий варіант виходячи з ваших потреб

    Вам потрібен надійний постачальник косметологічного обладнання з налагодженою системою контролю якості, найкращими цінами та широким асортиментом? Компанія "Світ косметолога" рада запропонувати свої послуги як відповідального партнера, який підтримає вас у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з експлуатацією апаратів, проведення процедур та розвитку вашого бізнесу.

    Ми робимо свою роботу чесно та сумлінно. Ми переконані, що результати нашої роботи потрібні та приносять користь нашим клієнтам, тому ми завжди відкриті новим клієнтам та готові надати вам по-справжньому вигідні умови.

Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

Спасибо!
Ваш промокод

SVITCOSM

Скачать инструкцию
Скачать ПРАЙС