Про компанію

Скористайтеся можливістю придбати будь-який апарат в інтернет-магазині "Світ косметолога" з розбивкою оплати за нього на кілька платежів завдяки можливості оформити розстрочку або купівлю товару в лізинг від компанії "Світ косметолога", а також можливості скористатися сервісом від ПриватБанку "Оплата частинами" і " миттєва розстрочка ":

Умови розстрочки від "Мир косметолога"

Головна перевага розстрочки від "Мир косметолога" в тому, що при її оформленні та погашенні немає ніяких прихованих платежів і комісій. В кінцевому підсумку, Ви оплачуєте лише вартість товару без будь-яких переплат.

Розстрочка на 3 місяці

Термін, на який надається перший варіант розстрочки - 3 місяці, 50% вартості обладнання вноситься відразу, а залишок суми розбивається на три платежі які вносяться протягом наступних трьох місяців, починаючи з наступного місяця від дати покупки.

Розстрочка на 6 місяців

Термін, на який надається другий варіант розстрочки - 6 місяців, 50% вартості обладнання вноситься відразу, а залишок суми розбивається на шість платежів, які вносяться протягом наступних шести місяців, починаючи з наступного місяця від дати покупки.

Лізинг від компанії "Світ косметолога"

На умовах договору лізингу компанія "Мир косметолога" передає покупцеві обладнання у тимчасове володіння і користування. Протягом терміну дії лізингового договору орендар сплачує вартість придбаного обладнання плюс комісію за лізинг.

За умовами договору лізингу компанії "Мир косметолога" 30% вартості придбаного обладнання оплачується відразу, вартість одноразового страхового внеску становить приблизно 3000 грн. А загальна переплата при купівлі обладнання в лізинг складе 15-17%

Після закінчення певного часу і виплати всієї суми, зазначених в договорі лізингу, обладнання переходить у власність орендаря. На відміну від кредиту, заставу, при лізинговій операції, не потрібно, а можливість розбити вартість придбаного устаткування на кілька платежів відчутно знижує розмір виплат і дозволить Вам оптимально розпоряджатися своїми активами.

«Оплата частинами» від ПриватБанку!

Це самий простий і швидкий спосіб безпроцентної розстрочки. Ви можете зробити покупку устаткування, оплачуючи відразу не всю його вартість, а лише частину, залишок суми розбивається до 3 платежів!

Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це кредитна карта ПриватБанку ( «Універсальна» або «Gold»), а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite). У момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні - тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару.

переваги:

  • Щомісячна комісія 0,01%. Ви оплачуєте тільки вартість апарату.
  • Для оформлення не потрібен паспорт і ідентифікаційний код.
  • Немає необхідності відвідувати банк, вся процедура оформлення проходить онлайн. Скористатися «Оплата частинами» так само просто, як оплатити покупку кредитною карткою по терміналу в магазині.
  • Щомісячну суму платежу за покупку, зручно вносити на карту через Приват24, термінали самообслуговування або в будь-якому відділенні ПриватБанку.
  • Ви також можете погасити кредит достроково в будь-якому відділенні ПриватБанку або за зверненням до Банку на вхідну лінію 3700.

«Миттєва розстрочка» від ПриватБанку!

В інтернет-магазині "Світ косметолога" за допомогою миттєвої розстрочки від ПриватБанку, Ви можете здійснювати покупку косметологічних апаратів, оплачуючи не всю їх вартість, а лише частину з розбивкою на 3 або на 6 платежів!

"Миттєва розстрочка доступна власникам: карти« Універсальна »або« Gold », а також елітних карт для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite). Після оплати першої частини, товар відвантажується магазином і Ви можете їм користуватися."

переваги:

  • Вигідні умови - щомісячна комісія 2,9% від вартості покупки.
  • Економія часу - швидке оформлення покупки.
  • Простота оформлення.
  • Зручне погашення - вносити платежі на карту можна без відвідування банку використовуючи Приват24, термінали самообслуговування або будь-якого відділення ПриватБанку.

* Обов'язково уточніть актуальні умови кредитування і розстрочки в будь-якому відділенні "ПриватБанку" або в онлайн-сервісі "Приват 24".

Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

Спасибо!
Ваш промокод

SVITCOSM

Скачать инструкцию
Скачать ПРАЙС