Скільки потрібно процедур для повного видалення волосся?


  Відкриття свого бізнесуПроцедуры

Ми живемо у шаленому ритмі. Все змінилось. Ми плануємо свій день, щоб він був максимально продуктивним і результативним, у нас щільний, забитий графік. Але факт залишається фактом, красивими і доглянутими ми хочемо бути завжди. Ми хочемо отримати все швидко, якісно.

Однією з найбільш затребуваних та результативних процедур є лазерна епіляція. Це швидко, результативно, безболісно, ​​а головне БЕЗПЕЧНО.

Лазерна епіляція - процедура, суть якої полягає в тому, що видаляється волосся разом з фолікулом. А тепер про механізм:

 • У нашому організмі є такий пігмент, як меланін. Він міститься у волоссі, нашій шкірі, райдужній оболонці ока. Суть меланіну в тому, що він дає забарвлення, найчастіше чорне і коричневе.
 • Підбирається випромінювання, яке діятиме лише на меланін. Лазерний промінь поглинатиметься пігментом волосся (меланіном), внаслідок чого руйнуватиметься волосяний фолікул та його поживні канали.

*Меланін, який забарвлює в темний колір (чорне, коричневе волосся) вбере більшу частину енергії лазера, не давши ввібрати цю енергію шкірі. Саме тому лазерна епіляція буде найефективнішою на світлій шкірі з темним волоссям, незалежно від типу лазера. *

Поговоримо про те, які типи лазерів існують.

 • Рубіновий лазер.

  Це перший лазер. Довжина хвилі рубінового лазера 700нм. Даний лазер видаляє лише темне волосся лише на світлій шкірі. Світліше волосся він не прибере, через довжину хвилі і потужності. Високий ризик виникнення опіку та пігментації. Даний лазер не є актуальним, більше не застосовується.

 • Олександрітовий лазер

  (лазер первого поколения). Длина волныалександритового лазера 750 нм. У него более длинный луч, в сравнении с рубиновым. Он более мощный, поэтому здесь уже есть система охлаждения, что бы процедура была комфортной и не было ожогов. Но на светлых волосах он не очень эффективный. Кожа так же прогревается но на уровне 2-3 мм от поверхности.

 • Диодный лазер.

  Длина волны диодного лазера 808-810 нм. По скольку, длина волны еще больше, то поглощение будет глубже. Здесь будет воздействие не только на волос, но и на питательные каналы (сосуды, которые питают волос).Здесь уже усиленная и улучшенная система охлаждения, что делает процедуру безболезненной. Это дает нам еще больше возможностей: удаление светлых и рыжих волос, удаление волос на загорелой коже.

 • Неодимовый лазер.

  Длина волны – 1064нм. Здесь идет более сильное воздействие на питательные каналы, что позволяет убирать сосудистую сетку. Данный лазер в основе находиться в клиниках. Он не такой мощный, как александитовый или диодный.

*Золотой стандарт*- это конечно же диодный лазер.

Теперь о самой процедуре. На что стоит обратить внимание:

 • Мы все разные. У кого-то результат будет быстрее, у кого-то медленнее. И это нормально. У кого темные волосы (много меланина) у них результат будет быстрее. После первой процедуры уйдет до 15-30% волос. Те, у кого меланина поменьше, то есть, светлые волосы, могут уходить дольше.
 • Так же у всех разный гормональный фон, это тоже нужно учитывать.

Бажаний результат буде видно через 4-6 процедур. Піде до 95% волосся. Але тут також свої нюанси, все залежатиме від зони проведення процедури. В середньому для тіла це 6-8-10 процедур, для особи (гормонально-залежних зон)8-10-12.

Під час кожної процедури лазерний промінь буде впливати на фолікул в активній стадії зростання. Після видалення волосся, прокинутися волоски, які знаходилися в неактивній фазі. Тому тут важлива курсовість процедур. Усього буде кілька фаз активного росту, але з кожним разом їх кількість буде ставати все менше і менше, а волосся все тонше і тонше.

Діодний лазер DL-04 (1000 Вт)

Діодний лазер DL-04 (1000 Вт)

448 926 грн.

Потужність
1000 Вт
Ресурс маніпули
До 30 млн. Спалахів
Розмір плями
12*18 мм

Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

Спасибо!
Ваш промокод

SVITCOSM

Скачать инструкцию
Скачать ПРАЙС