Як вибрати діодний лазер у салон краси: 5 головних рекомендацій


  Відкриття свого бізнесу

Лазерна епіляція – одна з найпопулярніших та затребуваних процедур. Для того, щоб проводити цю процедуру в салоні краси на професійному рівні, потрібен діодний лазер, купити який можна в Україні і при виборі якого необхідно врахувати кілька важливих нюансів. Завдяки правильному вибору обладнання Ваш бізнес буде успішним, клієнти задоволені, а апарат працюватиме надійно, показуючи відмінні результати. У цій статті ми розглянемо, на що варто звернути увагу, при виборі діодного лазера.

Мобільність

Діодні лазери бувають двох видів: портативні та підлогові. Чому це важливо? Наприклад, ви придбали обладнання, але велика ймовірність, що вам необхідно часто переїжджати містами, країнами або навіть просто - з офісу на офіс. Портативний діодний лазер дозволяє це легко робити, оскільки має порівняно невеликі габарити і може поміститися навіть у легковий автомобіль. Із підлоговим так не вийде. Підлоговий призначений для стаціонарної роботи в салоні, має великі розміри і для його транспортування буде потрібний спеціальний автотранспорт. 

Постачальники обладнання. Навчання

В інтернеті безліч оголошень з продажу діодних лазерів, безліч з них дають люди, які заробляють на перепродажі косметологічного обладнання - перекупники або найчастіше шахраї. 

Такі «продавці» не несуть жодної відповідальності за надане обладнання та послуги, вони не пропонують пакет документів, не проводять навчання. У них одне завдання – заробити. 

Щоб не помилитися з вибором постачальника, слід обирати офіційних дистриб'юторів, які співпрацюють з компаніями виробниками. Вам потрібно орієнтуватися на них, оскільки офіційний дистриб'ютор несе повну відповідальність за обладнання, надає повний пакет документів, гарантію та навіть можливість регулярного проведення технічного обслуговування апаратів та професійного ремонту у власних сервісних центрах. 

У такій компанії Вам нададуть професійну консультацію, розкажуть усі технічні та експлуатаційні моменти. Також компанія, в якій Ви купуєте обладнання, проведе навчання для Вас і ваших косметологів: як правильно працювати на апараті, як правильно доглядати за апаратом. 

Якщо апарат буде експлуатуватися неправильно, це може призвести до неприємних відчуттів у клієнтів і навіть викликати травми, а також може призвести до поломки такого дорогого обладнання. Тому від якості навчання залежить не лише репутація салону, а й здоров'я ваших клієнтів та співробітників.  

Потужність обладнання

Потужність буває 500, 600, 800, 1000, 1200, 1600 Вт. Чим вище рівень потужності, тим швидше будуть результати і буде потрібно менше процедур. Клієнти бачитимуть результат набагато швидше, що забезпечить стабільний потік надалі. 

Розмір плями

Існують такий розмір плями: 10х10, 12х18, 14х14, 12х28. Розмір плями дуже важливий, по одному майстру комфортно працювати з розміром плями 10х10, а іншому 12х28. Чим більший розмір плями, тим менше часу Майстер витрачатиме на проведення процедури. При виборі обладнання варто враховувати розмір плями разом з потужністю апарата. Наскільки невеликий розмір плями і висока потужність, при недосвідченості майстра як результат отримаємо опік. 

Система охолодження

Системи охолодження бувають двох видів: мікроканальна, макроканальна. А так само водяна, повітряна, напівпровідникова, у преміум моделях може використовуватись додаткова система охолодження – фреон. Якщо система охолодження у діодному лазері вдосконалена, це збільшить його продуктивність. Від системи охолодження залежатиме, наскільки процедура буде комфортною для клієнтів. 

Підведемо підсумки. При виборі обладнання проаналізуйте технічні сторони, його функціонал, потреби Ваших клієнтів, компанію виробника. Перегляньте інформацію про компанію, як давно вона працює, відгуки клієнтів. Не соромтеся ставити запитання. По скільки від вибору діодного лазера та якості навчання, залежатиме те, як Ваш бізнес розвиватиметься, чи задоволені Ваші клієнти. 

Компанія «Світ Косметологів» на ринку вже понад 7 років. Компанія надає якісне обладнання, з яким Ваш бізнес буде розвиватися та приносити гарний прибуток. Кваліфіковані спеціалісти проведуть майстер класи/навчання та допоможуть Вам розібратися з усіма цікавими питаннями. 

Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

Спасибо!
Ваш промокод

SVITCOSM

Скачать инструкцию
Скачать ПРАЙС