Про компанію
 • Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Сертифіковано в Україні В наявності
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro
Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro

  Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro

  • 429 407 грн. ($11 000)

  • Переваги Vela Pro

   • Апарат для вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro - це інноваційна розробка в апаратної косметології, він призначений для швидкого створення ідеальної фігури без дієт та спортзалу.

    Багатофункціональний апарат дозволяє ефективно проводити процедури підтяжки шкіри тіла, схуднення, усунення целюліту, розгладження зморшок, провисань шкіри, відновлення контурів обличчя та тіла! За допомогою нього виконується підтяжка шкіри обличчя, повік, корекція зморшок (носо-губна складка, гусячі лапки). Чи безпечно, комфортно, без ризику!

    Апарат укомплектований 4-ма маніпула, три з яких на зворотному боці мають кнопки управління для зручного вибору та зміни робочих параметрів. Четверта маніпула призначена для роботи по обличчю, регулювання її впливу здійснюється за допомогою 3-х змінних насадок, які йдуть в комплекті з нею.

   Маніпула "кавітація + вакуум"

   • Під час процедури цієї манипулой за допомогою вакууму відбувається автоматичне формування шкірної складки, на яку впливає низькочастотний ультразвук з частотою 40 кГц, створюючи в підшкірно-жирової клітковини ефект кавітації.

    Завдяки тому, що кавітація працює в шкірну складку, ультразвук руйнує мембрани жирових клітин тільки в зоні впливу та не проникає в сусідні тканини та внутрішні органи, що забезпечує повну безпеку для клієнта.

    Поєднання кавітації та вакуумно-роликового масажу дає можливість проводити ефективну та безпечну ліпосакцію, дозволяючи швидко усунути жирові клітини. Процедура дозволяє значно скоротити обсяг підшкірної жирової клітковини та досягти помітного ефекту корекції контурів тіла, наприклад, окружність талії може зменшитися на 1-4 см за 1 сеанс. Додатково процедура має ефект лімфодренажної дії.

    Зауважимо, що технологія формування шкірної складки за допомогою вакууму значно полегшує фізичну роботу косметолога, тому що усуває необхідність докладати зусилля руками, все це виконує автоматика маніпули.

   Маніпула вакуумного-роликового масажу з RF та ІК прогріванням

   • Це одна з двох манипул апарату, яка має 4 функції: вакуум, ролики з обертанням всередину, RF та ІК-прогрів. Вона дозволяє проводити потужний вакуумно-роликовий масаж одночасно з радіохвильовим впливом струмом високої частоти (RF) та інфрачервоним прогріванням. Забезпечує ефективний вплив на живіт, стегна та сідниці для активізації кровообігу, поліпшення лімфотоку, усунення жирової клітковини та целюліту.

    RF-вплив забезпечує прогрів в оброблюваної області та впливає на дерму та підшкірно-жирову клітковину, не зачіпаючи внутрішні органи. «Мішень» для RF-хвиль - жирові клітини, які під впливом ультразвуку руйнуються.

    Посилення місцевої мікроциркуляції за рахунок інфрачервоного прогріву в верхніх шарах шкіри дає виражений протизапальний ефект, прискорює зворотний розвиток запальних процесів, підвищує тканинну регенерацію.

    Вакуумно-роликовий технологія надає на шкіру механічний вплив, допомагаючи RF та інфрачервоного випромінювання проникати в глибокі шари. Негативний тиск, яке створює вакуумний насос, формує складку шкіри, яку масажують обертаються ролики під час процедури, розм'якшуючи жирові клітини. Вже навіть після одного сеансу такого впливу обсяг жирової тканини помітно зменшується. Процедури на апараті вакуумно-роликового масажу можна проводити за спеціальним костюму або по маслу.

    Поєднання декількох технологій в одній маніпулі дозволяє зробити процедуру максимально ефективною та отримати вражаючі результати. Процедура може виконуватися, як з кожною окремою функцією, так та в комплексі.

   Друга маніпула вакуумного-роликового масажу з RF та ІК прогріванням

   • У другій маніпули для роботи по тілу також, як та першої, 4 функції: вакуум, ролики, RF та ІК-прогрів, але у неї менша площа обробки. Вона призначена для активізації кровопостачання тканин та проведення коригувальних процедур на більш чутливих частинах тіла, руках та ногах, усунення в них жирової клітковини та лимфодренажного ефекту.

    Вакуумно-роликовий масаж спільно з RF та ІК впливом забезпечує:

    • активізацію лімфо- та кровотоку;
    • активізацію функцій фібробластів;
    • руйнування жирових клітин;
    • розширення кровоносних судин;
    • підвищення еластичності та пружності шкіри.

   Маніпула вакуумного масажу та RF для роботи по обличчю

   • Маніпула вакуумного масажу та RF-ліфтингу з трьома змінними насадками дозволяє комфортно та точно обробляти шкіру обличчя та периорбитальной зони, область шиї та декольте, дає можливість отримати помітний омолоджуючий ефект:

    • усуваються набряки за рахунок лимфодренажного ефекту вакуумного масажу;
    • поверхню обличчя стає гладенькою та рівною;
    • в жирових тканинах відбувається активація ліполізу, за рахунок чого досягається візуально помітний ефект схуднення обличчя;
    • вакуумний масаж запускає процес неоколлагенеза, покращуючи еластичність, тонус та текстуру шкіри;
    • активація трофіки (живлення) тканин;
    • в тканинах особи активізуються кровообіг та лімфоток, посилюються регенерирующие та омолоджуючі властивості епідермісу;
    • зникають темні кола, мішки під очима, помітно розгладжуються неглибокі зморшки.

   Особливості апарату для вакуумно-роликового LPG-масажу Vela Pro

   • Апарат максимально простий та зручний в підключенні та експлуатації. Кожна маніпула має ідентифікатор роз'єму для правильного підключення.

   • Апарат оснащений фільтрами в корпусі для збору масла та конденсату, щоб зробити роботу максимально безпечною.

   • Для зручного управління та налаштування робочих параметрів апарат оснащений мультимовної панеллю керування та дуже простим меню.

   Підсумки огляду

   Завдяки тому, що в одному апараті суміщені 4 технології: вакуум, ролики, ІК прогрів, RF, він дозволяє проводити найбільш затребувані косметологічні послуги без необхідності купувати додаткове обладнання.

   Так як процедури на апараті зазвичай виконуються курсом, клієнт залишається з вами надовго та приносить вам прибуток. А надаючи комплексні послуги Ви значно підвищите середній чек з одного клієнта, збільшуючи рентабельність цього апарату.

   Навіть, якщо ви початківець косметолог, з унікальним навчальним курсом, який кожен покупець безкоштовно одержує від компанії "Світ косметолога, Ви зможете легко та просто навчитися правильній роботі та проводити процедури на професійному рівні. Наші клієнти починають заробляти вже на наступний день.

  • Довжина ІК-прогріву 630 нм
   Потужність RF-ліфтингу 60 МГц
   Режим роботи вакууму Постійний, імпульсний
   Сила вакууму 0-100 кПа
   Функції Кавітація + вакуум, вакуумно-роликовий масаж з RF-лифтингом + ІК-прогрів для різних зон
   Швидкість обертання роликів 0-36 сек
  • про Апарат вакуумно-роликового LPG масажу Vela Pro

   Написати відгук

   Увага: HTML не підтримується!
       Погано           Добре

  Чому варто обрати апарат саме від "Світ косметолога"?

   • Профейсійне навчання

    Кожний покупець отримує в подарунок до апарату професійне навчання саме на цьому апараті від практикуючого косметолога-тренера "Світ косметолога" з постановкою руки на реальних моделях


   • Інформаційна підтримка 24/7

    Після продажу апарату фахівці компанії залишаються з вами на зв'зку та готові надати підтримку по всім технічним та робочим питанням в режимі 24/7


   • Сервісне обслуговування

    Кожен апарат в процесі використання вимагає регулярного техобслуговування. Наша компанія має свій сервісний центр в Україні та штат висококваліфікованих фахівців, які оперативно реагують на запити клієнтів та швидко вірішують всі технічні питання


   • Чесна гарантія без прихованих витрат

    Компанія «Світ косметолога» надає чесну гарантію без прихованих платежів на все обладнання протягом 12-18 місяців. Умови гарантії діють у рамках Закону України «Про захист прав споживачів», регулюються законодавством країни та жодною мірою не обмежують права споживачів.


  Спасибо за обращение! Наш менеджер скоро свяжится с Вами.

  Спасибо!
  Ваш промокод

  SVITCOSM

  Скачать инструкцию
  Скачать ПРАЙС